Viso prekių
už €
RegistruotisRegistruotiems fanams!
Esate čia: / Informacija klientui

Informacija klientui

Svarbi informacija klientams

Pardavėjo tapatybė ir adresas
Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su UAB "Sportfan" direktoriumi Rolandu Dubosu. Daugiau informacijos apie pardavėją rasite skyrelyje Apie mus.
 
Užsakymas 
Susiradę pageidaujamą produktą, tiesiog spauskite mygtuką "Įdėti į krepšelį" ir šis produktas bus įdėtas į Jūsų prekių krepšelį. Bet kuriuo metu, paspaudę mygtuką "Toliau", galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Paspaudę mygtuką "Pašalinti", bet kuriuo metu pasirinktus produktus vėl galėsite išimti iš prekių krepšelio. Jei nusprendžiate pirkti prekes, esančias prekių krepšelyje, spauskite mygtuką "Toliau: ******". Tuomet Jūsų paprašys įvesti asmeninius duomenis ir pasirinkti mokėjimo būdą bei patvirtinti, kad susipažinote su kliento informacija. Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą arba užbaigti užsakymą. 
 
Sutarties sudarymas:
Paspaudę mygtuką "Siųsti Užsakymą", Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Jūs gaunate patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gaunate prekes.
 
Priėjimas prie sutarties teksto:
Sutarties tekstas yra išsaugomas. Jūs bet kuriuo metu šiame puslapyje galite pasitikslinti sutarties sąlygas. Konkrečius Jūsų užsakymo duomenis galite rasti paspaudę nuorodą Krepšelis
 
Kainos
Čia nurodytos kainos yra jau galutinės kainos, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis. Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo. 
 
Pristatymo išlaidos
Prekių, kurių bendra vertė yra mažesnė nei 20 Eur, pristatymas Lietuvoje kainuoja 4 Eurus.
Prekių, kurių bendra vertė yra nuo 20 Eur iki 50 Eur, pristatymas Lietuvoje kainuoja 2 Eurus.
Prekes, kurių vertė viršija 50 Eur, pristatome nemokamai.
 
Atsiskaitymo būdai
Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus: išankstinis apmokėjimas, bankinis debetinis nuskaičiavimas. Netrukus planuojame klientų patogumui suteikti galimybę atsiskaityti VISA ir MASTERCARD mokėjimo kortelėmis. Smulkesnę informaciją (pvz. apie mokėjimo terminus) gausite rinkdamiesi pageidaujamą atsiskaitymo būdą.
   
Pristatymo terminai
Gavę Jūsų užsakymą, mes, žinoma, iškart jį apdorojame. Užsakytos prekės išsiunčiamos per 1 darbo dieną. Vidutiniškai prekes Jūs gaunate per 2 darbo dienas nuo užsakymo priėmimo. Mes ir toliau siekiame gerinti logistiką ir trumpinti pristatymo trukmę ir tikimės, kad artimiausiu metu galėsime Jums pristatyti prekes per 24 valandas.
 
Dalinės siuntos
Klientui pageidaujant, mes galime vienu metu patiekti tik dalį užsakytų prekių. Dalinio pristatymo atveju perskaičiuojamos ir pristatymo išlaidos.
Atšaukimo teisė 
Per dvi savaites Jūs, nenurodydami priežasčių, galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma (pvz., laišku, faksu, elektroniniu paštu nurodytu kontaktiniu el. pašto adresu) arba grąžindami gautas prekes, net ir tuo atveju, jei užsakymą pateikėte kaip juridinis asmuo (įmonių užsakymai). Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku išsiųsti atsisakymą arba grąžinti prekes. Užsakymo atšaukimą adresuokite: sportfan.lt
Atšaukimo pasekmės
Užsakymo atšaukimo atveju abi sutarties šalys privalo grąžinti gautas prekes ar paslaugas ir iš to gautą naudą (pvz., palūkanas). Jei gautų prekių ar paslaugų neįmanoma pilnai arba dalinai grąžinti arba jų būklė pablogėjusi, klientas privalo Jūs privalote mums atlyginti vertės skirtumą. Tai negalioja, jei prekė apgadinama jau vien tik ją apžiūrint ir tikrinant, kaip tai daroma ir įprastoje parduotuvėje. Kitais atvejais Jūs galite išvengti žalos atlyginimo, jei nesinaudosite ta preke kaip savo nuosavybe ir neatliksite jokių veiksmų, kurie galėtų sumenkinti prekės vertę. Daiktai, kuriuos galima grąžinti tose pačiose pakuotėse, grąžinami mūsų rizika. Daiktus, kurių nebeįmanoma supakuoti, mūsų darbuotojai atsiima patys. Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo išsiuntimo dienos.
Jūs privalote apmokėti grąžinimo išlaidas, jei patiekta prekė atitinka užsakyme nurodytą (t.y. jei gavote tokią prekę, kurią ir užsisakinėjote) ir jei grąžinamo daikto kaina neviršija 40 eurų sumos arba tuo atveju, kai nors prekės kaina didesnė, tačiau užsakymo atšaukimo metu pagal sutartį Jūs dar nesate įmokėję sutartos dalinės įmokos.
Atšaukimo teisė negalioja
  • prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktas specifikacijas arba vienareikšmiškai buvo gaminamos pritaikant jas individualiems poreikiams arba, jei dėl prekių savybių jų neįmanoma grąžinti, nes jos greitai genda ar pasibaigęs jų galiojimo terminas,
  • garso arba vaizdo įrašai arba programinė įranga, jei šias duomenų laikmenas Jūs jau išpakavote ir jomis naudojotės,
  • laikraščiai, žurnalai ir kita iliustruota spauda.
Garantijos
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba patiekiama prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą. Daugiau informacijos apie gamintojo teikiamas garantijas rasite prie prekės pridedamose instrukcijose.
 
Klientų aptarnavimo centras
Galite į mus kreiptis telefonu
nuo pirmadienio iki penktadienio 11 - 19 val.  
My status